Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az emelt matek...

Hogy sikerült az emelt matek szóbelitek?

Figyelt kérdés
Melyik tételt húztátok? És jófejek voltak a vizsgáztatók?

2013. jún. 7. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én csak 11-én vizsgázok :)
2013. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy? : O
2013. jún. 7. 16:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Én függvények, differenciálszámítás, szélsőrtékes problémák, stb-t húztam és jól ment szerintem.


A vizsgáztatók kedvesek voltak, bár nem nagyon kellett beleszólniuk szerencsére. (Véletlenül (fg)'= f'g + g'f-t mondtam elsőre, erre hívták fel a figyelmemet, meg a közepeknél elfelejtettem kijelenteni, hogy csak pozitívakra igaz és erre a végén rákérdeztek).

2013. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Igazából nem tudom, hogy miért olyan későn fogok csak, de lehet, hogy azért, mert nekem ez szintemelőnek számít, mivel tavaly csak közepeztem matekból.
2013. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is szintemelőzök angolból, de holnap már megyek is a szóbelire. Több időpontban vannak a szóbelik, szóval nem mindenhol egyszerre, ezen nem különös dolog. :)
2013. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jövő hét csütörtökig tart az emelt szintű szóbeli időszak, így a 11-e még nincs is olyan későn. Igaz én történelemből, de én is 11-én fogok vizsgázni, az egyik utolsóként az osztályomból.
2013. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

én a valószínűségszámítást húztam :) nem éppen a kedvencem, fogalmazzunk úgy, de elég jól ment, binomiális tételt bizonyítottam, a feladatot is sikerült megoldani. mondjuk mondtam azért pár kisebb hülyeséget, de szinte az összeset rögtön helyesbíttetem, úgyhogy reméljük a legjobbakat :)

a vizsgáztatók nagyon kedvesek voltak! még köhécseltek is nagyjából amikor valamit rosszul mondtam, hogy ki tudjam javítani :D

te mikor mész?

2013. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
*akarom mondani binomiális eloszlást :DD (végül is most már mondhatok hülyeséget, nem oszt, nem szoroz :D)
2013. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én már 6-án voltam. 4-es tételt húztam, a hatványosat, egész jól ment, bár mondtam pár hülyeséget, de akkor mindig kijavíttatták velem. Fogalmam sem volt hogy milyen tételt lehet ennél bizonyítani, még szerencse hogy amit lapra felkészülés közben, egy tételt is sikerült beleírnom. De vicces mert rákérdeztem hogy most akkor mit bizonyítsak.. xD

Amúgy utánam az osztálytársam következett, és úgy hallotta hogy 33 pontot kaptam :DDD

2013. jún. 8. 12:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon jó fejek voltak, lehet hogy az egyik fizikából is vizsgáztat. Na annak örülnék :D
2013. jún. 8. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!