Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emeltszíntű tesi vizsga...

Tóth Aurel kérdése:

Emeltszíntű tesi vizsga szóbeli része mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Mennyi időt kell beszélnem folyamatosan ? azt tudom hogy max 20 perc a vizsga . De ha sokat beszélek akkor leállítanak hogy köszönjük ??? Én olyan 5-6 perc folyamatosra gondoltam . Cél a 70%-os vizsga körüli eredmény.( Természetesen azt beleszámítva hogy nem mondok hülyeségeket...)
2013. jún. 7. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
8 perc 21 másodperc 8 tizedmásodperc
2013. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ment a mínusz
2013. jún. 7. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
5-6 perc még középszinten is kevés! Emelt szinten illik 15 percet önállóan és folyamatosan beszélni. Ha már ők kezdenek kérdezgetni és úgy mondasz el valamit, akkor pontokat veszítesz vele. Egész biztos, hogy 20 percnél hamarabb nem állítanak le egy köszönjükkel, ha nem ótvar hülyeségeket beszélsz.
2013. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!