Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbukok, mikor lesz a...

Ha megbukok, mikor lesz a pótvizsga? ( részletek, többi lent )

Figyelt kérdés

nagyonhülyén fogalmaztam meg a kérdést, úgyhogy ezért bocsi... 10. osztályos vagyok, gimnáziumba járok... sohasem buktam meg, viszont most a matekból mghúzott a tanár... mit csináljak? eléghülye kérdés..... mikor lesz a pótvizsga? augusztus végén, ha jóltudom, de nem vagyok benne biztos... hogyan néz ki ez az egész? és még azt sem tudom, hogy hogyan tálaljam ezt az egészet itthon...

engem nemigazán érdekel a tanulás... viszont megbukni sem kellett volna, tisztában vagyok vele...

a legfőbb gond pedig a következő: 3héten belül elmegyünk ebből a városból ahol most lakunk, és szegedre költözünk.hogyan fognak felvenni bárhová is? bukással felvesznek? nem csövesképzőbe szeretnék menni, annak ellenére, hogy szarok a jegyeim, hanem szeretnék elérni valamit azért az életben... legalább egy szakközépiskolát elszeretnék végezni... szóval szerintetek felvesznek így ilyen szar átlaggal bármelyik suliba is?



2013. jún. 7. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy nyelvtanból nem húztak meg?
2013. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

augusztus végén visszamész pótvizsgázni, ha az megvan, utána keresel másik iskolát az új lakhelyeden.

én voltam 11.ben, nem vészes, sok ismerős, nem volt vészes. itthon nem kellett tálalni, tudták hogy megbukok.

ja és ha nem mész át pótvizsgán akkor kezdheted a 10-et újra, akárhol(ahova fel is vesznek, persze nem gimnáziumba, de szakközépbe igen )

2013. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy bemész a tanárhoz/igazgatóhoz, hogy elfogadod a bukást, de elmész az iskolából, viszont ehhez kérd azt, hogy a bizonyítványba elégséges jegy szerepeljen, hogy átvehessenek. Ilyet sok iskolába szoktak csinálni. Reménykedj, hogy nálad is belemennek. Vagy kisebb füllentéssel azt mondod, hogy átmész egy 5 évfolyamos iskolába és lényegében ugyanazt tanulnád, mint ebben az évben és így olyan mintha évet ismételnél másik iskolában. Persze arról nem kell tudniuk, hogy nem 5 évesbe mész át.
2013. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Föl szokták rakni a suli honlapjára

a pótvizsga időponto(ka)t.

Nyár (aug. hónap) végén szoktak lenni általában.

2013. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A matekkal többet kéne foglalkoznod, ha ilyen

gyatrán megy.

Nehogy még majd meghúzzanak következő osztályban

is

2013. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!