Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 tantárgyból bukás esetén...

4 tantárgyból bukás esetén van még pótvizsga, vagy ilyenkor már nincs? Középiskola,13. osztály

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Melyik suliba jársz?
2013. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
automatikus évismétlést jelent
2013. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
56%
nos ha kiszámoljuk akkor a 2,5 hónap alatt napi 12 órát kéne tanulással tölteni(minden nap) ez azt jelenti h 3-nál több tantárgyból kizárt h feltudj készülni persze vannak kivételek mert attól is függ milyen tantárgy de ha szakmai matek irodalom meg ilyenek akkor felejtsd el :/ amúgy a mi sulinkba annyiból pótvizsgázol amennyiből akarsz..
2013. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Garantált évismétlés.. 2-nél lehet pótvizsgázni, háromnál nem tudom, a 4 viszont biztos. Próbáld a 'jó oldalát" nézni, már könnyebben veszed majd az anyagot :) Én 3x jártam a kilencediket :D ( eü és családi okok miatt sajnos). Viszont utolsó alkalommal év elején tök jó tanuló voltam.
2013. jún. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!