Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri szóbelin hány...

Emelt töri szóbelin hány pontot lehet szerezni nax? 10 et?

Figyelt kérdés
Mert az írásbelim csak 42 pontos lett a 90 ből! Akkor így csak max 52 %os lehet az egész ?
2013. jún. 7. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ember! emeltezel és azt se tudod mi hány pont???? bejártál órákra??? amúgy 60 pont.
2013. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen tudatlan vagyok egyèbkènt csak szintemelőztem már nem járok suliba! Ha meg tudnám eleve nem is kérdezném! Egyébként hogy jön ki az a 60 pont vagy százalék ami írtál?
2013. jún. 7. 19:11
 3/16 A kérdező kommentje:
már megtaláltam köszi !
2013. jún. 7. 19:20
 4/16 anonim ***** válasza:

68% lehetsz, ha max pontos a szóbelid.

Az a 42 pont mit akarsz, még egész jó.:D Nekem 34 vagy mennyi lett.. :( Bár igaz, egy szót nem tanultam rá, én hibám is, de azt érzem a legjobban a tanárunké, mert teljesen elvette a kedvünket a töritől már kilencedikben, és nem kell lepontozni, mert igenis egy tanár is tehet róla, például avval, hogy olyan nehéz dolgozatokat állított mindig is össze nekünk, hogy hármasnál jobb jegyem a négy év alatt sosem volt, még ha puskáztam se..

2013. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek! Holnap megyek és nagyon izgulok hogy mit húzok! Abból a 60 pontból még 40 nek is örülnék az a baj hogy szerintem nagyonnagy lesz az elvárás pedig nagyon kellenének azok a pontok mert a német írásbelim elszúrtam ott már meg sem lehet a 45 % ezért is lenne jó egy legalább 55 60 % os töri! Remélem a hidegháborút húzom majd azt tudom a legjobban ! :)
2013. jún. 7. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Na hát akkor sok szerencsét neked, és majd írd meg, hogy jól sikerült-e.:)
2013. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de töriből elég nehéz emelt szinten a szóbeli. Nekem anno a szóbeli 46/60 lett, az írásbeli 75/90. (pedig én se tanultam rá :D)
2013. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megírom! Tudom hogy nehéz lesz amúgy az a 60/46 nekem is jó lenne ! :)
2013. jún. 7. 21:38
 9/16 anonim ***** válasza:
hajrá! de ne írd hanem mond :D
2013. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Középkori városfejlődést húztam meséltem is róla így általában az akkori uralkodók idejében de egy idő után azt mobdták hogy oké ez mind szép és jó de beszéljek csak budáról hát ez nem ment kíváncsi vagyok mennyi pontot sikerült összeszednem de legalább 28 kelkene ! Nem tudon így meg lehet e ! Amikor nem tudtam róla mesélni feltettek kb 5 kérdést 2 re ha tudtam válaszolni szóval szerintem cseszhetem 60/28 at is sajnos
2013. jún. 8. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!