Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerészetire jelentkezők...

Gyógyszerészetire jelentkezők (2013), hogy álltok a pontokkal, mennyitek van eddig, mire számítotok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked mennyi pontod van?

Nem állok túl jól. Határeset. Semmelweis a cél.

2013. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem lesz meg. 380 körülire számítok. Nagyon elrontottam a kémiát.
2013. jún. 9. 01:59
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 380-390 között lesznek a pontjaim. Én Pécsre illetve Szegdre készülök, remélem elég lesz, mindenhol azt hallom h milyen rosszul sikerültek az érettségik szóval tuti h csökkenek a pontok :) Ne adjátok fel!! Én holnap megyek kémiából szóbelizni, csütörtökön meg bioszból, 40-45pontos szóbelik kellenének.. remélem sikerülni fog. Ti voltatok már szóbelizni, ha igen hogy sikerült??
2013. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én voltam. A kémiám 50/45 pontos lett, szóval sikeresen felhúztam az írásbelimet. A biológiám még nem tudom, de azzal valószínű, hogy rontok a biosz eredményemen, ami egyébként nem lett rossz.
2013. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó, bárcsak nekem is 45 pontos lenne a káémiám :)

Miket húztál??

2013. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

diének: izoprén jellemzése nagyon részletesen, polién, karotinoidok, gumi, felhasználás

nátrium-szulfitos kísérlet

"az anyagok meleg vízben jobban oldódnak, mint hidegben" igaz vagy hamis? miért?

2013. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én a szóbelikben bízok,Szegedre jelentkeztem,ha 380 körüli pontom lesz,akkor azzal talán bennvagyok.

A kémia mindenkinek rosszul sikerült,az átlag 40-50 %.

Bioszból szóbelin aki már volt,mit húztatok?

2013. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A biológia szóbelit nagyon elszúrtam, így Nekem is olyan 380 körüli lehet, esetleg néhány ponttal több, így most nagyon el vagyok kenődve.:( nem tudom, hogy van-e még számomra is remény. Esetleg Szegedre, ha felvesznek, de nem tudom...:(
2013. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nyugodj meg! Szegedre van én úgy gondolom. Kalkuláld bele,hogy idén két emelt kell,és minden évbe megy lejjebb a pont. Ha ezt nézed,tavaly 389 volt,szerintem 9 pont az reális csökkenés. Szóval kitartás! ;)
2013. jún. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát legyen igazad 9-es. Nagyon szeretnék hinni Én is ebben, csakúgy, mint Ti.
2013. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!