Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Radnóti-Szeged tanulói! Van...

Radnóti-Szeged tanulói! Van testnevelés felszerelés? Ha igen, miből áll? Ha nincs, miben tesiztek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 15:19
 1/2 anonim válasza:
Szia! A tesifelszerelést te hozod magadnak, van aki (rikító)zöld pólóban-fekete nadrágban, van aki sima fehér póló-fekete nadrág tornázik, szóval a tesitanárok nem szabják meg az öltözetet, a lényeg, hogy kényelmes legyen!
2013. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2011-ben végeztem, de akkor is elég volt egy póló meg egy nadrág. Ha nem volt nálunk tesi cucc nem tesizhettünk, órai munka elégtelent kaptunk, ha épp számonkérés volt jegyre amikor nem volt tesicucc nálunk az is automatikusan karó.


Én pólót és kisnadrágot viseltem tesin, de hordtam dresszt is.

2018. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!