Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 hetem van a szóbeli érettség...

2 hetem van a szóbeli érettségiig. Egy szót nem tudok még. Lehetséges ennyi idő alatt felkészülni 5 tantárgyból? Nagyon stresszelek emiatt, tudom hogy hamarabb kellett volna kezdeni, de már késő ezen gondolkozni.

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én magyarra meg törire is úgy mentem oda, hogy egy árva szót nem tanultam.

A törit kinéztem az atlaszból, meg kaptam valami forrást, magyarból meg simán odarittyentettem valami verselemzést.

A törim csak kettes lett, de gyűlölt a tanár, mert kiakart kezdeni velem érettségi előtt pár hónappal, magyarból viszont négyesre szóbeliztem.


Ne parázd túl, nem fognak megbuktatni.

2013. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oszd fel ezt a két hetet úgy, hogy 2-3 napig csak egy tárgyat tanulgatsz, azt viszont intenzíven, nem pedig úgy, hogy néha-néha beszúrsz egy háromórás netezgetést. Amit szerinted a legjobban tudsz (viszonylag), azt hagyd a végére, és azzal kezd, ami kevésbé megy. De tényleg feküdj rá az egész témára lelkiismeretesen. És ne magolni próbálj, hanem felfogni a szöveget.
2013. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két hét alatt két világot meg lehet teremteni. Csak hagyd abba a netezést, és tanulj.
2013. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!