Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a tájékoztató értekezlet...

Mi az a tájékoztató értekezlet egy héttel az eredményhirdetéssel? (érettségi téma)

Figyelt kérdés
Szóval a papíron rajta van, hogy 17-én tájékoztató értekezlet lesz, 28-án pedig eredményeket tudhatunk meg, ugyanabba a suliba kell bemenni.
2013. jún. 10. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés ugyan erős nyelvtani kihívásokkal küzd az értelmesség terén, de az biztos, hogy a tájékoztató értekezlet az ünnepélyes megnyitás hivatalos leánykori neve.
2013. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Láttam utána, hogy elírtam, remélem, nem indult meg az orrod vére olvasás közben....:)

Ünnepélyes megnyitás? És mégis mit nyitnak meg?

Két éve érettségiztem, most csak szintemelőztem egy idegen suliban. Ez a tájékoztató pedig szintén egy másik suliban lesz, ott, ahonnan a vizsgabizotsságot kirendelték az érettségimre. Nem igazán tudom továbbra sem elképzelni, miről tájékoztathatnának.

2013. jún. 10. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki csak szintemelőt tesz, az is be van sorolva egy középszintű bizottsághoz. A vizsgaszabályzat részletesen leírja, miről tájékoztatnak ilyen alkalommal: a fellebbezések eredményéről, az emelt szóbeli eredményéről, a jogorvoslati lehetőségekről stb.
2013. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
-s
2013. jún. 10. 19:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh értem... Szóval érdekességképp érdemes elmenni, hogy megtudjam, milyen lett a szóbelim. Bár akkor már azt nem értem, miért nem kapunk végleges eredményt, egy összesítettet, na de sebaj, imádom, ha valami túl van bonyolítva.
2013. jún. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!