Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Grafikus OKJ-n megtanítanak...

Grafikus OKJ-n megtanítanak photoshopra, illustratorra,3d modellezésre?

Figyelt kérdés

Keresgéltem, de nem találtam leírást, tippem az lenne, hogy max photoshophoz hozzányulnak kicsit, de nem használnak ilyeneket.

De ha tévedek, akkor mennyire mélyednek bele?


2013. jún. 10. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Photoshopot nagyon nyomatják, de Illustratort is meg kell tanulni. A 3D modellezés teljesen más téma, azzal nem fogtok foglalkozni.
2013. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mozgóképi animációkészítő szakra menjél, ott mindet megtanítják
2013. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2: ez szerintem rossz hozzáállás, mindkét szak különböző, egyik sincs a másik alá -vagy fölérendelve. Különben sem szoftver alapján kell szakot választani, az csak eszköz, amit bárki megtanul otthon is kezelni. Az a lényeg, hogy mire használod fel, és milyen tudás van mögötted.
2013. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én erre a szakra jelentkeztem és mindet megtanítottak amit a kérdező írt
2013. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor később még lehet lesz erről a szakról kérdésem :)

2013. jún. 11. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt is felteheted, válaszolok szívesen :)
2013. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4: 3D modellezést is tanultatok? Mert nekem testvérem idén, egy barátom meg két éve végezte el a képzést, és hozzá sem szagoltak a témához. Onnan tudom, hogy egyik év végi feladatához megkért, hogy készítsek neki egy 3D-s modellt, mert jó mutatna, és egész évben talán egy-két bekezdésnyi szöveg volt nekik a modellezésről, animációról leírva.
2013. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen tanultunk 3d modellezést, amúgy utána kell nézni hogy pontosan mit oktatnak a szakon, mert ezek szerint nem minden suliban tanítják
2013. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És miket tanultatok, nagyjából?

Kell tudni rajzolni, vagy ha van érzékem hozzá, akkor ott majd "megtanulok"? :D

Régen rajzoltam, jártam szakkörre, azóta csak ritkán.

Szerintem van hozzá érzékem, csak hát rajzolni kéne, sokat :)


Sok jóra megtanítanak, megéri elmenni? Vagy tanulgassam magamtól itthon?

Szép webdesignt akarok csinálni, és játékhoz karaktereket, cuccokat, tájat, szörnyeket :-)

(webprogos vagyok)


Igazából nem is számít photoshop, meg egyéb, ezek csak eszközök, rajzolni kell tudni hozzá :)


Szigorúan veszik a művtörit, és hasonlókat?

2013. jún. 12. 10:49
 10/11 A kérdező kommentje:

Ilyeneket szeretnék tudni

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Persze tudom, nekem kell fejlődnöm idáig, nem csak úgy végzek sulival, és tádá :D

2013. jún. 12. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!