Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik a legjobb színművészeti...

Melyik a legjobb színművészeti egyetem mexikóba? Magyar tanulók is felvételt nyerhetnek oda? Mik a felvéteki követelmények? Akinek nincs nyelvtudása mert ott spanyolt beszélnek azt nem veszik fel? Vagy megtanitanak minket spanyolul ott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 19:25
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez nem túlságosan okos ez a kérdés, mert szerinted felvennének a magyar színművészetire ha csak mondjuk bolgárul tudnál?
2011. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ember, értem én, hogy jó lenne Mexikóban is élni meg színésznek is lenni, de a kettő nem fog menni együtt, ez biztos, az egyikről le kell tenned. Ha engem kérdezel, én a mexikói álmokról mondanék le, főként azért, mert Mexikóba akkor sem költöznék, ha az életem múlna rajta. (Egyébként elég, hogy egy nem olyan elit környékre költözz és VALÓBAN az életed fog múlni rajta, ha érted, mire célzok...)

De oké, hagyjuk most a realitást, és tegyük fel, hogy ott vagy Mexikóban, és arról álmodsz, hogy egyszer színész leszel.

"Akinek nincs nyelvtudása mert ott spanyolt beszélnek azt nem veszik fel? Vagy megtanitanak minket spanyolul ott?" - Hagyjuk már. Ha van is ilyen egyetem Mexikóban, nem a külföldiek fogadására specializálódott. Az, hogy anyanyelvi szinten tudsz spanyolul, nemhogy az egyetemeken, az ÁLTALÁNOS ISKOLÁKBAN is alapvető követelmény.

"Magyar tanulók is felvételt nyerhetnek oda?" - Ha ott vagy kinn, hibátlanul beszéled a spanyol nyelvet, emellett pedig minden képességed megvan, hogy színész lehess, akkor a kutyát nem fogja érdekelni, honnan jöttél.

2013. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Még a Magyar színművészetire is alig fogsz bejutni.Nemhogy egy Mexikóiba.
2014. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!