Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen felsőfokú szakképzés...

Egyetemen felsőfokú szakképzés (OKJ) vizsgáért kell fizetni? Írásbelire milyen ruhában kell menni?

Figyelt kérdés

Már kétszer írtam a TO-ra levelet, de nem válaszolnak, mikor személyesen voltam benn 3 hete akkor még nem tudott mondani semmit az ügyintéző, ugyanis még újonnan van ott. Tehát nem tudom, hogy a záróvizsgáért kell-e fizetni vagy sem?!? Ha igen, mennyit, és meddig kell befizetni? Az egyetem honlapján semmit nem találtam ilyen témában.

Emellett az is érdekelne, hogy az írásbeli vizsgákra ünneplős ruhában kell menni, vagy elég, ha sima utcai ruhában bemegyek?

(A félévi írásbeli vizsgákra nem kellett kiöltözni, csak a szóbelire, ezért nem tudom. )


2013. jún. 10. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha államin vagy valószínűleg nem kell érte fizetni
2016. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem kell kiöltözni
2016. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagyis ha nappalin vagy akkor nem kell
2016. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!