Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen véleményeitek vannak a...

Milyen véleményeitek vannak a fényképeimről? Szerintetek "látok", tehát van érzékem ehhez az egészhez? Imádom, viszont ez kevés egy felsőbb fokozat átlépéséhez.

Figyelt kérdés

Ezért is vagyok kíváncsi elfogulatlan emberek véleményeire. Ne fogjátok vissza a véleményeiteket, kérlek csak őszintén .

[link]



2013. jún. 11. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak szép példányok! Amire szerintem figyelj, ne használ túl sok képeffektet. Szerintem egy fénykép akkor tényleg jó, ha keveset kell rajta utánadolgozni, persze ezt legfőképp egy profi géppel tudja elérni az ember. Van olyan képed, aminek jót tett a képeffekt, valamelyiknek pedig egyáltalán nem előnyös. Próbáld jól megválogatni mikor használsz effekteket és hogyan, kell-e egyáltalán a képnek. Ez csak az én véleményem!:)
2013. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tucat, ne haragudj.
2013. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak hobbiként probálkoz vele, amúgy is telített a piac jó szakemberekkel!
2013. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó képek ezek, csak olyan lehangolóak inkább, sötétek.

Ezek a túlzott effektezések kicsit túlzásnak mondhatóak, a szép képek akkor lesznek igazán jók ha valóban nincsenek ennyire megpiszkálva. Csak ha kiszeded belőlük a felesleges dolgokat és ha inkább a kép középpontját ami elsősorban a lényege azt kicsit kiélesíted, és körülötte csinálsz egy kisebb homályt, vagy ha a színét erősíted fel kicsivel.

Ezt így nehéz elmondani inkább rá kell erre érezni, egyes képek tetszenek, szerintem jól csinálod ha még kezdő vagy. De ha azt akarod hogy legyenek jók akkor legyél kicsit változatosabb, meg próbálj valami egyszerűbbet lefotózni és csak minimálisan piszkálj bele, lehet hogy azok sokkal jobbak lesznek.

Magában a fotózásban jó vagy de ezt a túlzott belepiszkálást kellene kicsit megváltoztatnod én szerintem.

2013. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Próbálkozások, persze tudom, hogy ezek még nagyon amatőr képek, és tucat is , de adott dolgokon kísérleteztem. Egy 5 d vázra gyűjtök most, már van 2 eléggé különleges optikám. Nem fogom abbahagyni,ha más nem is lesz belőle, egyfajta örömérzet nekem . Nem kell , hogy mindenkinek tetszen a képem. Amúgy igen, még kezdő vagyok.
2013. jún. 13. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Az amatőr fotózásnak egy célja van: élvezd. Ha ez megvan akkor a többi lényegtelen, amíg nem akarsz profi fotóssá válni(tehát pénzt kérni érte).
2013. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csacsi2 válasza:
Szerintem ragadd meg a pillanatot. A képeknek így lesz mondnivalója!Az efektekkel egyetértek, nem kell (sok) utómunka.A természet nagyon szép effekteket tud produkálni, csak nem épp akkor amikor kell, így nem árt ha kéznél a gép. Árnyékok,fények,pozício,fókusz...ezekbe belejössz, ne hagyd abba mert akkor nem fejlődsz!
2013. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valami mozgolódik. :-)

Idővel majd fordul a kocka: több lesz a "tartalom", kevesebb az "effekt". Csak folytasd, hisz nagyon szép hobbiba csöppentél! :-)

2013. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!