Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utolsó vizsgámon buktam el a...

Utolsó vizsgámon buktam el a fősulin, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Mármint inkább tanácsot várok hogy mit tehetnék. Szakgyakorlatra kéne mennem, de igy nem mehetek, mellette nem lehet tárgyam. Utosló 3 kredites tárgyamot buktam el, hiába tanultam rá. Nem tudom mit csinájak, igy is csúsztam már. most lesz az az egy tárgyam és ennyi. még szüleimnek sem mertem megmondani, abban a hitben vannak hogy megyek gyakorlatra :(
2013. jún. 11. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Pótvizsga
2013. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző: a felsőoktatásban nincs ilyen.


Ha az utolsó vizsgalehetőséged buktad (ebbe a félévbe), akkor menj be reklamálni a vizsga miatt. Kérd meg a tanárt, hogy javítsa ki újra. Talán talál benne annyit, hogy elérd a kettest. Igazából semmit sem veszíthetsz. Ha ez nem jön be, akkor bele kell törődni. Ha van belőle kereszt félév, akkor az még a jobbik eset...

2013. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez volt a keresztfélév. még szerencse hogy indul köv félévben. voltam megnézni, sajnos nincs mit tenni. x-elős meg igaz-hamis feladatok voltak, nagyon bekavarósak. fel kell vennem 3x is, szerencsére még 2x mehetek vizsgára. de nagyon elkeseredtem, csak ez hiányzik hogy végezzek suliba :(
2013. jún. 11. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam anno. Egyetlen egy tantárgy miatt nem engedtek hosszúgyakrolatra. Csak a következő félévben tudtam felvenni, és teljesíteni. Valószínűleg "csak" időbeli veszteség ér. Később végzel. Fel a fejjel!
2020. júl. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!