Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar középszintű szóbelin...

Magyar középszintű szóbelin irányított kérdések lesznek?

Figyelt kérdés
Avagy csak kapunk egy tételcímet, és oszt' hadszóljon!? Annyit tudok, hogy az adott tételhez tartozó művet lehet használni.

2013. jún. 13. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezni csak akkor fognak ha elakadsz vagy valami lényeges dolgot kihagysz, ami érdekli őket.
2013. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

'irányított kérdések' ez neked mit jelent?


egyébként ha jól imitáltátok akkor úgy mint kisérettségin


az régen rossz ha kérdezgetni kell szerintem

2013. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az irányított kérdések alatt értem, hogy mikor kihúzod és megkapod a tételt, lesznek-e a lapon kisebb kérdések, hogy konkrétan miről beszélj. Fizika emelt szóbelin például volt a lapon egy A és egy B feladatrész, és mindkettőhöz pár kérdés, (gondolom) hogy konkretizálja a dolgokat. Ugyanerre számíthatok magyarnál is, vagy csak cím, és slussz?
2013. jún. 13. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne :)
2013. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!