Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll középszintű...

Ki hogy áll középszintű szóbeli kezdés előtt 1 héttel?

Figyelt kérdés
tételeket mennyire tudjátok? :D

2013. jún. 10. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szót se tanultam még közepekre.. Ma lettem csak túl a matek emeltemen, pénteken fizikából szóbeliztem, szóval eddig ezekre tanultam. Szerencsére még két hetem van a közepekig, elvileg megtanulható. Legalábbis remélem
2013. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Elég jól, épp ma hoztam el a kijavított dolgozatokat meg a tételeket az iskolából, úgyhogy nekem már megvan az összes tétel minden tárgyból, de még nem tudtam elolvasni őket. :-)
2013. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csütörtökön voltam egy emelt szóbelin, holnap megyek a másikra, így még semmi időm nem volt a közepekre készülni :) nekem 19-től lesznek, szóval van bő hetem, az alatt két tárgyból csak felkészülök..:)
2013. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és pont ügyileg hogy álltok illetve hová jelentkeztetek?
2013. jún. 10. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok: elte pszichológiára jelentkeztem, az az elsődleges cél, ha az emelt szóbelik nem húzzák le 80% alá az emelt érettségiket, akkor meglesz 460 pont, ami remélem elég lesz.
2013. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel holnap lesz emelt törim, így egy szót nem tanultam még középszintre, meg nekem 24én kezdődik az egész.

Magyar tételeim ki vannak dolgozva, csak ismételni kell, második félévbe főleg rájuk koncentráltunk. Angolból van nyelvvizsgám, így viszonylag könnyű lesz a közép angol, bejárok majd pár konzultációra, így nem felejtek annyit. Egyedül a franciától izgulok, de majdcsak lesz valahogy. A tételeimen még dolgozni kell.


SZTE-ÁJK nemzetközi tanulmányokra jelentkeztem

410 és 430 között alakul a pontom, sajnos pont egy emeltnyi hiányzik, így csak fizetősre megyek valószínűleg.

2013. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!