Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak elektronikus úton lehet...

Fűrészpor kérdése:

Csak elektronikus úton lehet elküldeni az érettségi bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Az OH oldalán ez áll:A jelentkezők azokat a dokumentumokat, amelyeket június 5-ig nem tudtak benyújtani, legkésőbb 2013. július 10-ig pótolhatják elektronikusan Az érdekelne, hogy nem-e tudnám máshogy megoldani? Mert én nem e-felvételiben küldtem el a felvételimet, és regisztrálva sem vagyok. Mi a teendő?
2013. jún. 14. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Regisztrálj! Kemény fél perc az életedből.
2013. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elvileg regisztrálva vagyok, de nem kaptam meg valami kódot. Még március körül csináltam, de nem küldtek ki valamilyen kódot az email címemre. Lehet valamit elrontottam.
2013. jún. 14. 01:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáld akkor újra.
2013. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát igen.. csináltam egy új e-mail címet is erre a célra, és arra sem kaptam semmit. osztálytáramnak egyből kiküldték, azt mondta:/ lehet engem nem szeretnek
2013. jún. 14. 01:38
 5/12 anonim ***** válasza:
gmail-es? Ha nem próbáld úgy. Esetleg a spam mappában kerested?
2013. jún. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Tanulmányi Osztályt!
2013. jún. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
citromail-es volt mind a kettő! nem, ott nem kerestem. nem gondoltam arra, hogy ott lehetne! Rendben, ha nem jön össze megkérdezem! Köszi a válaszokat
2013. jún. 14. 10:26
 8/12 A kérdező kommentje:
De az nem lesz probléma, ha tegyük fel sikerül regisztrálnom egy gmail-el, és a jelentkezési lapra a citromaileset írtam be?
2013. jún. 14. 10:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam gmailen. A regisztrációt követően az e-felvételi menüpontra történő első kattintáskor a jelentkezőnek el kell fogadnia a felhasználási feltételeket. Rákattintottam, és egyből a kódot kérte:/ Nem tudtam mit elfogadni. Valami ötlet?
2013. jún. 14. 10:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt is kiküldték az e-mail címedre, mikor először megnyitottad az e-felvit. Nem érkezett meg?
2013. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!