E-felvételi___?

Figyelt kérdés

A jelentkezés e-felvételivel hogyan működik?

Mert az adatok szerkesztésén belül vanolyan is hogy "A jelentkező eredményei"

és ezen belül érettségi bizonyítványt kell bescannelni meg évvégi jegyeket kérdezi.

Ezeket minek rakják bele, ha még nem lehet megmondani?

(felsőfokú tanulmányok fülön belül kiírja hogy "HIBA, ön úgy nyilatkozott, hogy nem folytatott felsőfokú tanulmányokat!". Na most ha ezt nem engedi kitölteni, akkor a fentebb említettnél miért nem írja ki ugyanezt? vagy legalább annyit írna hogy "Később kérjük kitölteni!")



2013. febr. 5. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert érettségi eredményed már lehet. Pl. előrehozott érettségivel. Év végi eredméyned is lehetne, ugyanis a 4. év végén nem kötelező érettségit tenni, lezárhatod te úgy a középiskolai tanulmányaid, hogy nem teszel érettségit. Pl. 2012 nyarán befejezted a 4. osztályt, van év végi eredményed, de csak 2013 júniusában érettségizel. Akkor 12. év végi eredményed van de érettségid nincsen.


Ellenben a felsőoktatási tanulmányaidra ha azt írtad nincsen, akkor nem is tölthetsz ki eredményt.

2013. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor most úgy ahogy van, hagyjam ki az egészet, vagy az "Utolsó előtti tanult év, év végi" részét töltsem ki?

Amúgy te ebben biztos vagy, vagy csak szerinted jelenti ezt?

Csakmert azt írja hogy ez a tanulmányi pontok számításához szükséges!

Tehát gondolom ezt egyszer majd meg kell tudják.. Csak akkor meg nem értem hogy miért nincs egyértelműen leírva hogy ezzel most akkor mit kell kezdeni! ........

2013. febr. 5. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj. Ilyen nagy problémát jelent? Akkor mihez akarsz kezdeni a főiskolán/egyetemen?

Na mindegy. De mondjuk esetleg vannak olyanok, akik már rendelkeznek érettségivel, és úgy jelentkeznek.

Júliusban lesz egy időszak, amikor a dokumentumokat pótolhatod. Nem értem, mi ezzel a probléma?!

2013. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az érettségi résszel nincs probléma (már)

De a középiskolai eredményeket még mindig nem értem...

na mind1, majd megkérdezek egy tanárt. kösszönöm

2013. febr. 5. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
De mit nem értesz? A tavalyi évvégi eredményeidet bepötyögöd, kikéred a bizonyítványt a sulidból és beszkenneled azt a részt. Áprilisban megkapod az idei évvégi bizonyítványt és akkor azt is csatolod. Majd júliusban a dokumentumpótlás időszaka alatt csatolod az érettségit és az időközben megszerzett egyéb dolgokat, nyelvvizsga akármi. Szerintem azért annyira nem bonyolult :/
2013. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Te már csináltad...

Egyébként nem teljesen egyértelmű!

És úgy gondolom hogy egy ilyen fontos dolognál mint a felvételijelentkezés, már a legapróbb kétségnél is meg KELL kérdezni hogy azt hogyan kell csinálni. Aki nem így tesz az vagy nem is szeretne igazán továbbtanulni, vagy GYökér!

2013. febr. 7. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit csináltam? Most felvételizem először én is...
2013. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!