Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan kérdések...

Miért vannak olyan kérdések próba kresz vizsgán, hogy a legjobban kitöltött tesztem is 67 pont lett?

Figyelt kérdés
Neten szoktam webkreszen gyakorolni,mindig 65 felettire sikerül, meg még pluszba tanulom könyvből is a kreszt. Már át is olvastam teljesen,de még se sikerült annyira jól ez a próba kresz vizsga. Így egy kicsit félek,hogy rendes vizsgán se fog sikerülni.:/ PEdig ma az oktatáson nem csak nekem nem ment ilyen jól. De igazándiból ezt a próba kresz vizsgát se értem,azt mondta az oktató,hogy nem kell megijedni mert,hogy ennyire nehéz kérdések nem lesznek a vizsgán.

2013. jún. 14. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgán is ugyanazok vannak, mint a próbafeladatban. Legalábbis eddig úgy volt. Megcsináltam jópárszor és simán tudtam vizsgán.
2013. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem,hogy sikerülni fog a vizsgán is.

Itthon amiket kitöltöttem teszteket volt már jó párszor 75 pont is.De mostanában már inkább 70 felettire sikerülnek a tesztjeim.

2013. jún. 14. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorold amennyit csak tudod, a hibáidat pedig írd ki!
2013. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor csak tudom mindig gyakorlom. 19.ikén lesz a vizsgám.Csak egy kicsit le hangolódtam,hogy nem annyira sikerült ma a próba vizsga. Bár egyik ismerősömnek is csak 69 pontja lett és a rendes vizsgán meg 74! :)
2013. jún. 14. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt a programot kell használni, amit az oktató adott. Egy az egyben ugyanazok a kérdések egyébként, én csináltam pár tesztet, aztán fogtam magam és átállítottam hogy sorba adja ki az összes feladatot. Volt pár ezer db, de megcsináltam őket, így se volt olyan sok amit nem tudtam, a vizsgám meg hibátlan lett. Nem kell félni, nem nehéz az.
2013. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi nem kaptunk semmiféle programot. Csak kresz könyvet akartak ajánlani,hogy ha nincs akkor lehet náluk venni.De mielőtt elkezdtem volna a kresz tanfolyamot még előtte vettem kresz könyvet.
2013. jún. 17. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült a vizsgám 72 pont lett.:)Egy 3 pontosat rontottam el.
2013. jún. 19. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!