Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem igazságtalan...

Szerintetek nem igazságtalan az, hogy van aki csak 28-án, van aki meg már 17-én érettségizik? Azért 10 nap felkészülési idő baromi nagy előnyt jelent, és úgy érzem kicseszés, hogy van aki ennyire hamar szóbelizik.

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az írásbelik és a szóbelik között nem b.sszátok el az időt, akkor egyáltalán nem az. Ennyi idő bőven elég a felkészülésre. Meg aki 17-én túl lesz rajta annak +10 nap nyáriszünet.
2013. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10-én kellett menni... minden más ismerősömnek csak a hónap végén. Lehet kicseszés, de én a hónap elején megnyomtam a tanulást, túl vagyok rajta, a többiek meg izgulnak, utólag belegondolva jobb hogy túlestem rajta. Amúgy még az egyetemeken a vizsgaidőszakot is egy időbe teszik szinte mindenhol, kb egyszerre kezdődnek és egyszerre érnek véget, ez az érettségis beosztás tényleg nem a legjobb, mert nyilván akinek később van, nagyobb esélye van jobb eredményt produkálni.
2013. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 1 hónapja volt az írásbeli, ennyi idő bőven elég a felkészülésre.

Nekem 5 nap múlva lesz, és kb 6 napja kezdtem el tanulni, és simán elég ennyi felkészülési idő is (bár tegyük hozzá, nem az ötösre hajtok).

2013. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Majd, ha fősulira mész, akkor hogy fogsz nyavajogni? Igazságtalan az tény, de pl. nekem összesen 2,5 hetem volt felkészülni az államvizsgára, ami kb. 900 oldalt jelentett.
2013. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem idén érettségiztem, nekem június 15-ig kellett suliba járni.
2013. jún. 16. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó napokra nem hinném, hogy még raknának vizsgát

Csak a mostani hétre még (ami jön)

2013. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb hamarabb letudni, mondjuk 21-éig. Az utána lévő héten már kezdődnek a fesztiválok (Hegyalja és az EFOTT is akkor lesz) szerintem sokan örülnek, hogy nem maradnak le egy hülye szóbeli miatt. Aki nem is megy ilyesmi helyre, mégiscsak 1-2 héttel több szünetet kap.


Ezt úgy mondom, hogy nekem is jól jönne most vagy 1-2 nap pluszba, mivel 4 (!) hete van mandulagyulladásom, és múlt héten emelteztem is így a két középre alig tudtam tanulni. Mindenesetre, ha valaki odafigyelt az ismétlő órákon, akkor max 4 nap alatt át tud ismételni 2-3 tantárgyat.

2013. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként raknak olyankorra is, van akinek 25-én lesz pl.
2013. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
" Amúgy még az egyetemeken a vizsgaidőszakot is egy időbe teszik szinte mindenhol, kb egyszerre kezdődnek és egyszerre érnek véget, ez az érettségis beosztás tényleg nem a legjobb, mert nyilván akinek később van, nagyobb esélye van jobb eredményt produkálni." - Csak hogy nem azért teszik mindenhol kb. egyidőre a vizsgaidőszakot, hogy mindenkinek "egyenlő esélye legyen":DDDD Ilyenen ne akadjatok fenn, mert itt az egyetemen elkapálnak..
2013. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem akadok fenn, ugyanis már a harmadik évemet tolom az egyetemen, és vágom hogy nem azért teszik egy időbe a vizsgaidőszakokat, hogy egyenlő esélyek legyenek...
2013. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!