Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki jövőhéten...

Van olyan itt, aki jövőhéten érettségizik, és semmit nem tanult a szóbelikre? Vagy van olyan aki így ment el érettségizni, és meglett neki a 2-es?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 05:16
 1/7 anonim válasza:
Én az egész érettségit így csináltam végig, ötös lett minden. : D
2013. jún. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha négy évig rendesen tanultál, akkor nem lehet gond. De ha eddig is csak a tanárok jóindulatán múlott, hogy görbült az év végi jegy, most meg nem tanulsz semmit, akkor nagyon rezeg a léc.
2013. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha négy évig rendesen tanult, akkor is lehet gond. Én 4 évig kitűnő voltam, erre a szóbelin nem remekeltem és a tételek többsége olyan, hogy arra tanulni kell....nem lehet csak kirizsázni.
2013. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a hövő héten lesz a szóbelid, akkor még bőven van időd tanulgatni, ismételgetni

Azért van egyébként az érettségi szünet, hogy

tudj készülni

2013. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jav. jövő
2013. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél osztályomnak úgy lett meg, hogy azt sem tudta milyen rendezvényen van. Kettesre a hülye is meg tudja csinálni!
2013. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt intézménye válogatja. Nálunk azért ha bele sem nézett valaki a tételekbe és legalább egy keveset nem mondott róluk, ami nem rizsa, vagy púder, akkor tuti megbukott.
2013. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!