Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » összekeverhették az emelt...

összekeverhették az emelt angol szóbeli eredményemet valakiével?

Figyelt kérdés
angolból szóbeliztem emelt szinten, és irreálisan alacsony pontszámot kaptam. nem arról van szó, hogy nem tudom elfogadni a kudarcot, de ennél még rossz formámban is sokkal jobban teljesítettem, ráadásul ott helyben is pozitívak voltak a visszajelzések, jónak éreztem. fordult már elő valakivel, hogy elszámolták, összekeverték az eredményeit? úgy tudom nem lehet szóbeli után fellebbezni, szóval van erre valami mód, hogy megbizonyosodjak, hogy nem rontottak el semmit?

2013. jún. 17. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem odamehetsz az adott suliba, hátha tudnak mondani valamit... Valahol le kell legyen írva az eredmény. Talán még a pontozó tanárral is összefutsz.
2013. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy irigylésre méltó helyzetben-

Ezt hogy lehet utólag leellenőrizni?

Volt valami jegyzőkönyv esetleg a vizsgán?

2013. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most szóbeliztem és most már nagyon félek, hogy engem is lepontoztak :( Van valami hír azóta, hogy nem-e összecseréltek valakivel?
2013. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 9 pontot kaptam a 30bol, es nem en vagyok az egyeduli akinek ez jutott. Sajnalom. :(
2013. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!