Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így össze tudok hozni jó...

Így össze tudok hozni jó szóbeliket (érettségi)?

Figyelt kérdés
Világéletemben jó tanuló voltam, utolsó két évben kitűnő is (mivel már csak azt tanultam, ami érdekelt is). A három közép érettségim 90% fölött sikerült, a két emeltem pedig 80% fölött. Két emelt szóbelimre készültem, jól sikerültek. Viszont történtek bizonyos dolgok az elmúlt napokban, amik miatt képtelen vagyok tanulni. Szerdán lesz a közép szóbelim, magyarból és angolból. Alapvetően jól mennek ezek a tárgyak, angolból a témaköröket kb. már átnéztem, magyarból viszont az irodalomtételekkel semmit sem foglalkoztam még. (A nyelvtanok ki vannak dolgozva.) Évközben folyamatosan figyeltem, vannak jegyzeteim, mindent elolvastam. Ha kb. semmit nem készülök szerdáig, vajon hogy sikerülnek a szóbelik?

2013. jún. 16. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ott tartok, hogy átfutottam a tételeket, összeírtam 4 tételt, amit KI FOGOK HÚZNI ÉRETTSÉGIN, és ennyi. Az írásbelijeim készülés nélkül lettek jók, bízom benne, hogy a szóbeli lazább lesz..:)
2013. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez jó stratégia:D sok sikert!
2013. jún. 16. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú Ez nagyon "attól függ"

Ha mázlid van, összeszedsz egy négyest

Készülés nélkül nehéz a "jeles"

2013. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!