Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha megbukok az...

Mi történik, ha megbukok az államvizsgán?

Figyelt kérdés
Következő félévben vagy csak egy év múlva lehet újra menni? Aktív félév szükséges hozzá? Egyáltalán abszolváltról visszavált aktívra, vagy hogy van ez?

2013. jún. 17. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vált vissza aktívra..3 éved van rá, hogy leállamvizsgázzál, különben elvész az egész tanulásod az összes féléved. Intézménye válogatja hogy van-e államvizsga félévente, vagy csak a következő évben tudsz újra vizsgára jelentkezni...

De ezt miért nem a TO-n kérdezed meg?

2013. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Azért, mert egy részt 11-ig vannak, más részt egy értelmes választ nem adtak még semmilyen témában. Arról, ami tanulás szempontjából fontos lenne sose kapunk e-mailt, csak olyasmiről, hogy kirándulás tanulmányi út stb. Ha valamit mégis kiküldenek, akkor gyakran előfordul, hogy egymást követő mondatok ütik egymást. Pl adott dokumentumot x napon add le, egy mondattal később már vidd máshova. Bement csoporttársam rákérdezni épp csak nem küldték el édesanyját látogatni. Értem én, hogy TO embergyűlölők, de válaszolnak és tudás birtokában vannak, nálunk viszont valahogy mégse (gyakori válasz a "nem tudom" és még csak utána se néznek).

Na, ezért nem tőlük kérdezem :)

Még egyszer köszi a választ, ment a zöld kéz.

2013. jún. 17. 14:04
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Már ne is haragudj, de nincs annyi eszed, hogy letedd a záróvizsgádat, de arra van eszed, hogy másokat szidj?


Egyébként meg kinyitod szépen a TVSz-t, HKR-t, ami nálatok ban, és elolvasod benne az ide vonatkozó szabályokat.

2013. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem haragszok, te se tedd.

1. Még nem buktam meg, csak szeretnék előre felkészülni minden eshetőségre.

2. Nem ismersz se engem, sem az anyagot, amiből vizsgáznék, ahogy az értelmi képességeimet sem. Mellesleg én csak leírtam hogyan állnak hozzánk, ha ez sértő, az miért az én hibám?

3. Tegyük fel az orvosod nem végzi a munkáját, akkor is jól van az úgy, mert mondjuk nem végeztél orvosit, vagy ha csak érettségid van szavad se lehet, hogy meg se vizsgál ha kúszva húzod be magad a rendelőjébe sem?


Szerintem jogosan várom el, hogy tájékoztassanak, ha ez a feladatuk. Ahogy azt is, hogy ne informáljanak félre.

Nem arról van szó, hogy szeretnék kedvességet vagy ne adj isten tiszteletet látni tőlük, de jó lenne, ha már kutya számba vesznek (pedig illedelmesen köszönök és beszélek velük, kedvesen mosolygok, türelmesen kivárom a sorom, ha épp telefonál, sose verem az asztalt, hogy márpedig intézzék el -> én tisztelettel vagyok feléjük) legalább a felmerülő kérdésekre tényszerűen és biztosan válaszolnának. Biztos rossz x darab emberrel jópofizni, de ha már két éve minden félévben több ember odamegy adott kérdéssel jó lenne utánanézni.

Sajnálom, ha szerinted mindez nem várható el. Biztos én vagyok maximalista.

Más karon láttam már kedves TO-s néniket, nem kollektíven a TO-val van problémám.

2013. jún. 17. 18:46
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja és csak a kedvedért megsúgom megnéztem a TVSZ-t, de amit találtam az 2007-es illetve 2010-es, mindkettő ugyanaz lehet, ahogy néztem és mindkettő olyasmit ír, ami nem vonatkozik a karomra/szakomra.

Ja és elfelejtettem megköszönni a hasznos hozzászólásod. Értékelni inkább nem értékelem. ;)

2013. jún. 17. 18:57
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező..előző két hozzászólásod alapján...te bizton nem buksz meg államvizsgán:)))))XDDDD kizárt.

Első hozzászóló voltam. sok sikert vagy kéz és lábtörést a vizsgához..

2013. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Ha képtelen vagy megtalálni a rád vonatkozó szabályzatot, akkor nem igazán vagy felsőoktatásba való. Ha olyat olvasol, ami nem vonatkozik a karodra, szakodra, akkor ennyi erővel a Hamupipőkét is olvasgathatnád, ugyanannyira lenne releváns. Felnőtt, elméletileg értelmiségi ember vagy, csak képesnek kellene lenned arra, hogy ilyen pitiáner dolgot megoldj. Nyugodtan lehet ezt is lepontozni, ha ettől nagyobbnak meg okosabbnak érzed magadat. Lehet így is kompenzálni.
2013. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem a kérdező pontozott le, hanem én.

Itt segítséget én infót kérnek az emberek és nem kioktatást.

Nyilván Te mindent tudsz, mindig a megfelelő autentikus forrásból tájékozódsz. Beszólogatni és kioktatni azt tudsz, de az nem hasznos válasz ezért a lepontozás.

2013. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha te ettől többnek érzed magadat. Váljék egészségedre!
2013. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább viccesnek találom a hozzáállásodat.

Egy olyan honlap ami arra jött létre hogy emberek kérdeznek mert nem tudnak valamit, te meg leszúrod hogy még ezt sem tudja..:)))))

2013. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!