Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha megbukok az...

Mi történik, ha megbukok az államvizsgán?

Figyelt kérdés
Következő félévben vagy csak egy év múlva lehet újra menni? Aktív félév szükséges hozzá? Egyáltalán abszolváltról visszavált aktívra, vagy hogy van ez?

2013. jún. 17. 13:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szövegértésed ijesztő. Kerestem, találtam, láttam, hogy rossz ezért kérdeztem itt, hátha valaki jobban tudja. Óráim azért nincsenek ezzel foglalkozni, tanulok. Szeretem ezt a bizalmat az emberek felé részedről, biztos fent van az valahol. :) Azt meg írtam is, hogy nem foglak lepontozni, bár nyilván te is tudod, hogy mennyire voltál hasznos. A sértegetésedre én is hisztizhetnék, ahogy te teszed, de ennél azért "értelmiségibbnek" érzem magam, biztos nehéz napod volt. ;)
2013. jún. 18. 09:05
 12/13 A kérdező kommentje:
Négyes lett a tételem. :) Szakdoga védés pedig 5. ;) Köszi a biztatást pozitív hozzáállású és értékes hozzászóló! :D
2013. jún. 20. 19:31
 13/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok a államvizsgádhoz és a védésedhez, és külön a szép eredményhez.

Talán tárgytalan a kérdésed :) most már nem annyira fontos hogy mi van ha.....

2013. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!