Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen szakra...

Szerintetek milyen szakra kellene tanulnom felsőoktatásban?

Figyelt kérdés

Átlag 4-es érettségim van, töri emeltre készülök. Ami igazán hiányzik az egy nyelvvizsga. (pontok miatt)

Mit kellene tanulnom?

Júliusban lesz egy éve, hogy dolgozok, de szeretnék tanulni. Jelenleg csendestárs vagyok egy vállalkozásban, amit akkor akarom komolyabban csinálni, mikor a mostanit otthagyom. kb 2014 nyara.


Ami érdekel az, hogy miként kell egy vállalkozást irányítani, sikeressé tenni. Szóval a gazdasági karon belül képzelem el, de a közgazdaságtan nem tartozik a kedvenceim közé. (közgazdaságtan szak kizárva)

Érettséginél nem akarok megállni, nem akarok így nyugdíjba menni.

Melyik főiskolára vagy egyetemre lenne érdemes mennem?

21F

És köszönöm a segítséget!



2013. jún. 17. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vetted meg azt a könyvet, ami tele van szakokkal? Felszokták kínálni általában, én nem értek hozzá x).
2013. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Továbbtanuláshoz? Sajnos nem vettem meg, mert elvégeztem egy OKJ szakmát. Ez volt 2011 mikor elvégeztem, azóta ebben dolgozok. Nem olyan rossz megélhetés szempontjából, de megbolondulok, ha évekig csinálom.

Olyat szeretnék tanulni, ami érdekel.

2013. jún. 17. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

milyen okj-s szakot végeztél el?

a gazdasági szakok többsége szerintem közgazdasági szak

szerintem ezek a szakok jók: pénzügy-számvitel, nemzetközi gazdálkodás, gazdálkodás menedzsment

én is gazdasági irányban szeretnék tovább tanulni, ezért gondolom ezeket a szakokat jóknak

2013. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amiket felsoroltál, az sem tudom mit csinál.

Van köze valamelyiknek ahhoz, amit írtam?

2013. jún. 18. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek mind gazdasági szakok, és szerintem ezeket érdemesebb elvégezni
2013. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!