Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biomérnökire idén várható...

Biomérnökire idén várható ponthatár emelkedés? Biztonságban érezhetem magam a 415 pontommal? Tavaly 407 volt

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelentős változás szerintem nem lesz,de ha a gyógyszerész nem lenne meg, akkor odamegyek( 432 ponttal)
2013. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meglesz az a gyógyszerész szak!

(Tőlünk is vettek fel gyógyszészetire)

2013. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oda azért kevesebb pontom van kicsivel,mert biomérnökire matek,biosz kell, gyógyszerészire kémia, biosz.:D

(de amúgy gondolom tudod ezt :) )

2013. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát tavalyelottrol tavalyra 391-ról ment 407 pontra, ami 16 pont emelkedés volt (tavaly vettek fel ide, tudom :)... szóval szerintem túl nagy biztonság nincs, de nem is vagy esélytelen.
2013. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meglesz.

Tavaly másfélszeres túljelentkezés volt kb első helyre, ahogy idén is.

Tavalyelőtt, azelőtt egyszeres jelentkezés első helyen.

Szerintem kb. 407 lesz idén is, persze függ a jelentkezőktől is, mint mindig.


De ha 398 alá esne, tökön szúrom magam (lány vagyok :D ). Ugyanis 398 ponttal bent lennék /csak idén nem jelentkeztem/.

2013. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem oda 424 pontom van
2013. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!