Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 nappal ezelőtt kaptam ki a...

2 nappal ezelőtt kaptam ki a középiskolai bizonyítványomat és nem találom sehol O. o?

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt kaptam ki a középiskolai bizonyítványomat és nagyon úgy nézz ki, hogy elhagytam. Miután ki kaptam a bizit örültem és elmentem még az nap az uncsimmal Hajduszobolóra bulizni és másnap reggel mentünk az uszodába.... Mikor haza hazajöttem észre vettem , hogy nincs meg bizonyítványom , segített az uncsim is meg anya is keresésebe vissza is mentünk hátha a hotelba megtaláljuk de nincs meg..... Nagyon kétségbe vagyok esve, most csináljunk ezek után?? Továbbra is keresem de hiába... sose történt még ilyesmi velem és jó tanuló vagyok tovább szeretnék tanulni de nem lesz meg a bizim nem mehetek most lettem 11.-es amúgy :// nagyon szar érzés mit lehet tenni??
2013. jún. 17. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elhagytad akkor elvileg ki kellene állítani egy másikat. Mert ez egy kötelező okmány.
2013. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az usziban nem lehet?

Meg kéne nézni (vagy megkérdezni ott, hogy

nem találtak-e egy bizonyítványt)

2013. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Táskádban nincs?

Biztos, hogy beraktad a táskádba?

(Szóval nem maradt biztosan az iskolában)

2013. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vissza mentünk az uszodába is, tuti , hogy nem maradt a suliba mert anya nézegette a kocsiba tehát magammal vittem már a táskát is átnéztem, ki vagyok nagyon akadva , hogy elhagytam...... xd!!És hogyan lehet új bizonyítványt előálítani szeptemberig , ugye fogok tudni tovább tanulni??
2013. jún. 17. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:

De akkor hova "tűnhetett"?

Ha nem maradt a suliban sem, be kéne jelenteni az iskolában, hogy nem találjátok (valószínű újra

ki kellene állítani. Mennyibe kerül, meddig tart)

2013. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!