Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudna-e nekem valaki segíteni...

Tudna-e nekem valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet igazolni felsőoktatási intézménynél azt, hogy hátrányos helyzetű, pontosabban árvaellátásban részesülő vagyok?

Figyelt kérdés
Leadtam az egyetemi felvételihez az árvaellátással kapcsolatos dokumentumot, amit kértek. Ez nálam a NYUFIG által kiállított határozat árvaellátás megállapításáról. Ezt a kérelmemet beszkenneltem, elküldtem a felvi.hu-n az E-felvételi programban, nagy meglepetésemre jött a válasz, hogy elutasították a kérelmemet, mivel ebből egyértelműen nem derül ki, hogy árvaellátást kapok. Kérlek segítsetek benne, hogy ezen a hivatalos határozaton felül ugyan mivel tudom igazolni az árvaellátásra való jogosultságomat. Ezt a határozatot eddig mindenhol elfogadták, tudomásom szerint ez egy hivatalos irat, így nem értem, hogy miért került elutasításra.

2013. jún. 18. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

én is most felvételizek, és ezért jár pont? Én félárva vagyok, akkor nekem is járna ezért pont?

2013. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Igen én is félárva vagyok és elvileg 40 pont jár érte.
2013. jún. 18. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak halmozottan hátrányos helyzet miatt adnak 40 pontot. A félárva nem halmozottan hátrányos helyzetű.


[link]

2013. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem adnak érte 40 pontot. én is félárva vagyok. a nyufig igazolásra majd a szoctámnál lesz szükség.
2013. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! :)
2013. jún. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!