Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen pálya az amivel utazhat...

Milyen pálya az amivel utazhatnék?

Figyelt kérdés
Lassan szeretném eldönteni, hogy mivel tanuljak tovább de még ötletem sincs! Eddig csak arra jutottam, hogy mivel az utazás (nem az országban hanem a világban) mindig is nagy álmom volt ezért szeretnék egy olyan munkát amihez ez hozzátartozna.:)

2013. jún. 18. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Stewardess! Van 2 éves okj képzésben, ha gondolod, belinkelem az iskola weboldalát.
2013. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Légiutas-kísérő, idegenvezető, hostess hajón, esetleg pilóta (bár ahhoz sok lé kell)
2013. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is stewardessnek készülök, a számalkba fogok menni.:) Ott van két éves képzés.
2013. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, végig gondolom! :) esetleg valami más irányzatot nem tud valaki?
2013. jún. 18. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Nemzetközi kommunikációval sokat lehet utazni tárgyalásokra, ha olyan cégnél dolgoznál.
2013. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg turisztika
2013. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Csak is a vendéglátó szakmával tudsz eljutni más országokba/kontinensbe.

És most kiállítás tervező szakmában vagyok.Minden hónapban utazok!

2013. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy ha egyik orszagtol veszel valamit, amit eladsz a masiknak. es lehet több orszagban megrendelöd, es több orszagbol vasarolhatsz. allandoan uton lennel.
2013. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, elgondolkodom rajtuk! :)
2013. jún. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!