Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mikor mentetek szóbelizni,...

Ti mikor mentetek szóbelizni, minden tételt tudtatok?

Figyelt kérdés
Nekem összesen 60 tételem van, ebből 59-et tanultam meg, az az egy pedig töri, 48-as szabadságharc... egyszerűen már nincs erőm, kifulladtam. Nagyon félek, hogy azt fogom húzni :D Hiába mondjátok, hogy ez a könnyebb tételek közé tartozik, sosem figyeltem órán, szóval nekem ugyanolyan, mint a többi.
2013. jún. 18. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Tegnap végeztem, nekem kicsivel több mint hatvan tételem volt.

Töri: 21ból mind a 21et megtanultam, de úgy 16-17ben voltam teljesen biztos.

Irodalom: 20ból 8-9ben voltam 100%, 3ról kb semmi, többi ugy ahogy

Nyelvtan: 20ból 5öt nagyon felületesen, kb 6ot nagyon jól, többi elmegy.

Angol: vannak tételek angolból? ki se nyitottam (mondjuk évek óta nyelvvizsgám van, elég jól beszélek.)

Nem kell izgulni, minden tanár jófej lesz! Csak ne mutasd ki a félelmed, mert megérzik ;)

2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam:D És nem minden tételt volt időm megtanulni. Kb. 2-3 minden tárgyból kimaradt. Nyelvtanra meg nem készültem, mert úgy gondoltam, hogy azt logikából megoldom. És jó lett minden. A magyarom 48 pontos lett, a történelmem 60 pont, angolom 33, emelt kémiám 45. Neparázz!!!! (bár olyan tételeket húztam, amiket tudtam.)
2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En ma voltam. Toribol 25tetelbol nem tudtam kb 7et, de szerencsere olyat huztam, amit jol megtanultam. Magyarbol 3tetelt nem tudtam, de itt is szerencsem volt. Nyelvtanbol 20bol 6tetelt ha atneztem, a tobbire nem volt mar idom/erom. Emelt angolra csak kifejezeseket tanultam, meg szavakat. Az, hogy ugy erzem jol sikerult minden, csak a szerencsen mult. Halistennek bejott. De maskor tobb eszem lesz, idoben nekiallok mindig tanulni. Bar ezt mindig megfogadom:D
2013. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Végül csak nem hagyott nyugodni, és egy rövid, 1,5 oldalas változatot megtanultam. :D

2013. jún. 18. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudtam minden tételt, mégis mindenem ötös lett.

Azt a tételt kell tudni, amit kihúzol. :-)

2013. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100 tételem volt, tudtam 50-et. Full nyugodtan mentem érettségizni (nem ismertem magamra, mert még egy órai felelés előtt is szívroham közelébe jártam, most szerintem nem fogtam fel a vizsga súlyát, leszartam és nyugodt voltam emiatt) és sikerrel túl vagyok rajta.
2013. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
11:40-kor leszek, nagyon féleeek :D
2013. jún. 19. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
nyugi és meg lesz:)
2013. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jók lettek, 100% közeliek :)
2013. jún. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!