Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme szóbelizni?

Figyelt kérdés
A kémiám 61 pontos lett, a biológia 75 pont. Viszont nem volt időm készülni az írásbelik után. Szerintetek lenne így értelme a szóbelinek? Biológiából egyáltalán nem érzem magam felkészültnek, sőt.. Azért ott lényegesen több elméleti tudás kell, mint a kémiánál. Én szívem szerint nem mennék el, hibátlan szóbelivel se lenne esélyem, így meg pláne nincs.

2013. jún. 5. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el akkor megbuksz ezen a két érettségin...Gondolom evvel tisztában vagy.

Nekem sok osztálytársam ennél rosszabbat írt,ezek az eredmények nem borzalmasak!Valamit csak összeszednél ha már ilyenre megtudtad írni!Hajrá:)!

2013. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hova nincs esélyed?

de szerintem bármire is mennél,mindenképp menj el.

2013. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Orvosira jelentkeztem
2013. jún. 5. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a hozott pontjaid milyenek vagy esetleg duplázol-e, de szerintem még van esélyed. Idén a kémiák nagyon rosszak lettek, simán csökkenhetnek a pontok.

Amúgy meg mindenképpen megéri elmenni, akkor is, ha semmit nem készülsz rá. Ha nem sikerül, nem veszítesz semmit, akkor is mondhatod, hogy te megpróbáltad, és legalább szerzel egy kis rutint, ha jövőre próbálkozol, már könnyebb lesz. Meg az is lehet, hogy kihúzol egy jó tételt, és jól fog sikerülni.

Mikor mész? Azért gondolom csak tudsz valamit, ha van még pár napod, nézd át ami nem megy, olvasgass kicsit, és hidd el, menni fog. ;)

2013. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!