Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkaptam az érettségi bizonyí...

Megkaptam az érettségi bizonyítványt, de csak itthon vettem észre hogy rosszul írták a nevem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. jún. 20. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
vidd vissza
2013. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen terveztem! Csak gondoltam megkérdezem valakinek volt-e ilyen tapasztalata és mi volt!
2013. jún. 20. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
5 munkanapon belül visszaviheted és kijavítják. Utána már nem.
2013. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ a munkanapok számától, ez marhaság. Nem javítják ki, hanem újat írnak (hacsak nem egy ékezet maradt le). Minél hamarabb intézed, annál nagyobb eséllyel érik el az elnököt, hogy aláírja.
2013. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

A vezetékneved írták el?

Minél előbb vidd be az iskolába és szólj,

hogy neked ez így sajnos nem jó (mert nem úgy van

a neved írva, mint ahogy a személyidben van)

2013. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :) Ma visszavittem és az egyik tanáromnak mondtam, már tegnap este! Nagyon kedvesen reagált és mondta hogy minél hamarabb igyekeznek kicserélni és még ő köszönte meg hogy szóltam! :O :) Tényleg köszönöm mindenkinek! :)
2013. jún. 21. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!