Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ér külföldön az itthon...

Mit ér külföldön az itthon megszerzett érettségi/nyelvvizsga/diploma?

Figyelt kérdés
Ha esetleg úgy hozná a sors, hogy külföldön találok munkát vagy kiköltözöm és ott keresek munkát, az itthon megszerzett vizsgáim fognak-e számítani?
2013. máj. 28. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
ez attól függ. sok helyen pl. egyetemnél átszámítják valahogyan az érettségiket, vagy csak a jegyet nézik. munkánál ez nem tudom, hogy működik. diploma biztosan számít, de szerintem ez végzettségtől függ. nyelvvizsgák esetében ez változó, van olyan, amivel semmit sem érsz, mert kiröhögnek, viszont vannak olyanok (ezek a nehezebbek, színvonalasabbak), amikkel tárt karokkal várnak kint, ugyanis ott teljesen elfogadottak.
2013. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm, értem. Köszönöm a választ. :)
2013. máj. 29. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Most milyen diploma?
2017. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van amelyik jó oda (műszaki), van amelyik nem
2017. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!