Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A PTE-n (TTK) a túlcsúszók is...

A PTE-n (TTK) a túlcsúszók is kapnak ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

#ösztöndíj #PTE #TTK #túlcsúszó
2013. jún. 21. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetemtől függetlenül a képzési időt túllépők nem kapnak ösztöndíjat, mert állam bácsi nem ad erre pénzt. Illetve saját zsabből adhatnának, de ugye a mai helyzetben err tuti nincs pénze egy egyetemnek sem.
2013. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így tudtam, viszont hallottam már olyat is, hogy kapnak...
2013. jún. 21. 12:40
 3/5 A kérdező kommentje:

Na találtam valamit:

"- karonként és szakonként az azonos szemeszterszámú Hallgatók sorolhatóak egy

csoportba;- a képzési idõn túli Hallgatót az adott szak képzési idejének megfelelõ

legmagasabb szemeszterszámú csoportjába kell besorolni;- a csoportban lévõ Hallgatók

felsõ 50%-a úgy kaphat tanulmányi ösztöndíjat, hogy a legalacsonyabb korrigált kreditindexel rendelkezõ Hallgató a Hallgatói normatíva 5%-ának megfelelõ (jelenleg 5.950 Ft) összeget

kapja;- a csoport többi tagja a korrigált kreditindexének az alsó határtól való eltérés

arányában kap tanulmányi ösztöndíjat."

Ott van egy olyan pont, hogy képzési időn túli.. no de akkor még is jár, nem?

2013. jún. 21. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor igen. Mondjuk nekem fura, hogy miből fizetik. De a legbiztosabb, ha bemégy a TO-ra és megkérdezed.
2013. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ott van a szövegben hogy miből fizetik, a hallgatói normatívából :) Amit az egyetem az ott tanulók után kap;
2013. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!