Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 396 pont szerintetek elég...

396 pont szerintetek elég lehet DE-GYTK-ra, vagy SZTE-GYTK-ra?

Figyelt kérdés
Eredetileg leginkább az orvosit akartam volna elérni, de ennyi ponttal szerintem már labdába sem rúgok.:(

2013. jún. 22. 21:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

3. helyre tényleg jó lett(közrejátszik,hogy oda matematika és biosz kell),de a másik 2re kémia, biosz :D

Kíváncsi leszek a ponhatárra majd, de az én pontom tényleg alacsony lett.Még akinek 400 körüli szerintem annak még van esélye az orvosira..

sok sikert :)

2013. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon kíváncsi vagyok rá, de majd kiderül...Köszönöm, én is sok sikert kívánok Neked a továbbiakban.:)
2013. jún. 24. 10:15
 13/34 anonim ***** válasza:
Szia. Pontosan ugyanabban a cipőben járok, mint Te! Nekem 404 pontom van, és mivel szerintem még Te is megnyugodhatsz ezért nem áltatom magam, PTE-re sztem elég lesz gyógyszerészetre. Viszont jó lett volna az az orvosi nagyon :(
2013. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Még szerintem Neked így is sokkal jobb esélyed van orvosira, mint Nekem.
2013. jún. 28. 16:56
 15/34 anonim ***** válasza:
Hát igen, mivel kemény 8 ponttal többem van, de 404... én azért annyira nem vagyok optimista, hogy azt higgyem, elég lesz. Pedig amúgy bizakodó ember vagyok. Mind1, jó az a gyógyszerészet, Te is hátha megszereted, vagy nem?
2013. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Én igazából igen. Ennek is nagyon örülnék, ha gyógyszerészetire bejutnék, pláne úgy, hogy tavaly siralmas eredményt produkáltam nemcsak ehhez képest, hanem önmagában is. De az orvosit azért mégiscsak jobban szerettem volna.
2013. jún. 28. 17:13
 17/34 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, bár tény, hogy nem valószínű, hogy ennyit fog csökkeni.

Másodszorra próbálod ?

Egyébként tényleg jó a gyógyszerészet, most nem kezdek el órákat zengeni róla, pedig tudnék. :D

2013. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
* ódákat. :D
2013. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Igen, másodjára próbálom. Tudom, hogy nem valószínű, sőt kizárt, nem is áltatom magam vele, hogy bejutok orvosira, de azért örültem volna neki...

Elsőéves vagy? :)

2013. jún. 28. 19:09
 20/34 anonim ***** válasza:

Igen. Hülyén hangzik, de tudom min mész keresztül.De még a ponthúzásig van remény. :)

Ha meg a gytk-nak is örülnél, akkor nem lesz gond. :)

2013. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!