Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb tanulnom,...

Melyiket érdemesebb tanulnom, ahol kedvezőbb az elhelyezkedési lehetőség? Óvodai dajka illetve pedagógiai asszisztens?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a dilemmám most. Szimpatizálni az óvodai dajka képzéssel szimpatizálok,ugyanis olcsóbb és rövidebb,de pont ezen is látszik,hogy akkor a ped.asszisztensi meg jobb (gondolom most Én),mert ez utóbbihoz érettségi a jelentkezési feltétel,míg a másikhoz nem - elég 8 általános,így következtetek,hogy akkor pedet valamivel jobban fizetik.De pont most vagyok benne nagyon a témában,mert aug. végén indult tanfolyamhoz (valamelyikhez - még Én sem döntöttem) szeretnék csatlakozni,szóval ha van infód érdekel,plusz ha még Nálad is aktuális a téma,akkor jelentkezem,ha van fejlemény.
2013. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nálam azóta már vannak fejlemények.

Én egy óvodai dajka tanfolyamba kezdtem bele, mert közben állást váltottam.

Sikerült egy oviban elhelyezkednem, így én maradtam ennél a tanfolyamnál.....

Várom majd, hogy te hogyan döntesz :-)

2013. szept. 17. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!