Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretném megváltoztatni a...

Szeretném megváltoztatni a középiskolai eredményeimet, hogy kedvezőbben számolják a pontokat. Van még erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok, hogy másik természettudományos tárgyat szeretnék megadni, hogy azt vegyék figyelembe. Erre van valami kérvény vagy kérelem?
2013. jún. 23. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Felvin találtam egy ilyen kérelmet: [link]


Ez még érvényes?

2013. jún. 23. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:

el is olvastad???

Ott van, hogy amennyiben nem azokat a tárgyakat kéred, amik számodra nem a legelőnyösebbek, akkor azt veszik figyelembe, ami neked ennél kedvezőbb.

Ne csinálj semmit, úgyis azt csinálják, ami neked a legjobb. Pénzkidobás bélyegre.

2013. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, csak hallottam olyat is, hogy ők azt fogják számolni amit anno jelentkezésnél megjelöltem... Az meg nem lenne jó, mert azóta már egy másik tárgy évvégi jegye sokkal jobb lett mint amelyiket megjelöltem.
2013. jún. 23. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

a bizonyítványod minden oldalát tölsd fel, ne csak azt, ahol azok vannak, amiket korábban megjelöltél, és ők a legjobbat választják majd.

Sok sikert!

2013. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már feltöltöttem, nem tudtam hogy ők a legjobbat fogják számítani, de akkor megnyugodtam. Köszönöm.:)
2013. jún. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!