Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott érettségi 2013...

Előrehozott érettségi 2013 őszén testnevelésből? Lehetséges ez? Ha igen, hogyan? Erősen gondolkozom rajta, hogy letegyem a vizsgát. Megérné megcsinálni? És akkor osztályozó vizsgát kellene tennem a tizenegyedikes és a tizenkettedikes anyagból?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
úgy van, ahogy mondod, osztályozó vizsgát kell tenned.
2013. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, le kell tenni, és ehhez már most minél hamarabb jelentkezni kellene az iskoládban, hogy beoszthassák a vizsgádat. Utána szeptember 5-éig kell jelentkezni az érettségire, itt vannak a részletek: [link]
2013. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, még olyan kérdésem lenne, hogy van osztályozó vizsga ősszel?
2013. jún. 23. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha megszervezi neked az iskola... Ezért kell gyorsan lépni. Hétfőn még biztos bent találod a tanárokat, beszélj az osztályfőnököddel vagy az igazgatóhelyettesekkel, mondd el, mit szeretnél. Augusztusban már nem biztos, hogy visszakézből elintézik.
2013. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne paraztassatok mar. Raersz szeptemberben jelentkezni, negogy bemenj ilyen miatt a suliba nyaron. Osztalyozora meg boven raersz. Nekunk kesobb volt a jelentkezes arra. Az evnyiton megkerded a tanarodat vagy bemesz a titkarsagra.
2013. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, biztosan megszervezik, max nem a saját iskoládban, ugyanis őszi időszakban nem minden iskolában tartanak érettségit. Kijelölik, hogy melyik iskolákban van rá lehetőséged, és ott kell majd jelentkezned
2013. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer elolvasod, kiderül, hogy az osztályozóvizsgáról van szó, azt meg csak a saját iskola szervezheti meg.
2013. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt valóban, de az első kérdése az előrehozott érettségi volt, de mindegy :)
2013. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Anyu szerint nem kéne megcsinálnom, de én még gondolkozom rajta. Ti megcsinálnátok a helyemben? (sportoló vagyok, egy csapattársam szerint ha ezt a nyári alapozást kibírom, akkor meg tudom csinálni az érettségit + osztályozót is)

2013. jún. 29. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!