Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kitűnő...

Mit csináljak, ha kitűnő lettem és az évzárón minden kitűnő kapott könyveket meg minden és én nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Nagyon betyárul érzem magam emiatt, mert egész évben potyára tanultam. :( Nem kaptam lóf..szt sem. Pedig a mellkasomat is büszkén ütögettem, amikor azt mondták, hogy most a kitűnő tanulókat fogjuk könyvekkel jutalmazni. Még egy Buci Maci újságot sem kaptam.. ez felháborító.

#Buci Maci #nem kaptam semmit
2013. jún. 24. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Te kajak egy könyvért tanultál egész évben? Inkább ez a felháborító.
2013. jún. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csak azért jó? Szeretek olvasni, de nem kell bántani, mert elég érzékeny vagyok. Ezért is esett ez nagyon rosszul. Emberszámba sem vettek :(
2013. jún. 24. 00:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az osztályfőnöködet, mit vétettél, és mondd el neki, milyen rosszul esett.
2013. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg is fogom neki mondani!! Büszkén kiállok magamért és igen is követelem majd azt a könyvet! De az osztályfőnököm azt mondta még idén, hogy esélytelen, hogy kitűnő legyek és kapjak akár lóf...szt is. :( Pedig végig izgultam és izzadtam az egész évzárót, hogy mondják a nevem, de várhattam.
2013. jún. 24. 00:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, ha semmire nem becsülik a munkád, de hidd el, nem a könyv számít, ne azért dolgozz.
2013. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért irigyellek mit ne mondjak, ennél nagyobb problémád soha ne legyen
2013. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nagyon rosszul esett, hogy semmibe sem nézték az egész évi munkámat :( Hát azért vannak nekem is nagyobb gondjaim ennél csak elég rosszul esett akkor is. Sokat dolgozom otthon is a kertet művelem, hagyma, borsó meg úgy mindent eladásra és az nem kevés munka. De legalább azt a munkámat megbecsüli valaki :(
2013. jún. 24. 13:33
 8/12 Bélavagyoktshőő válasza:
57%
Én a helyedbe jól szájbaszexuálnám azt aki nem adott neked legalább egy "Füles"-t
2013. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces mókus vagy.
2013. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bélavagyoktshőő válasza:
Hát most enyhén szólva felbosszantott hogy Magyarország már itt jár hogy azt aki megérdemli nem jutalmazzák meg.Ezért mennek el Magyarországról a diákok máshova tanulni..ez felháborító kérem szépen..
2013. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!