Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kitűnő...

Mit csináljak, ha kitűnő lettem és az évzárón minden kitűnő kapott könyveket meg minden és én nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Nagyon betyárul érzem magam emiatt, mert egész évben potyára tanultam. :( Nem kaptam lóf..szt sem. Pedig a mellkasomat is büszkén ütögettem, amikor azt mondták, hogy most a kitűnő tanulókat fogjuk könyvekkel jutalmazni. Még egy Buci Maci újságot sem kaptam.. ez felháborító.

#Buci Maci #nem kaptam semmit
2013. jún. 24. 00:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem itt nem a könyvről van szó elsősorban, hanem az elismerésről. Én is jártam hasonlóan egy versennyel kapcsolatban és nekem is nagyon rosszul esett, hogy nem ismerték el a munkámat úgy, mint a többiekét. Én azért megemlíteném az ofődnek, de kedvesen, nem durva stílusban.
2013. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, itt tényleg nem azon van a hangsúly, hogy nem kaptam könyvet, hanem azon, hogy nem értékelte senki az egész évi munkámat. :(
2013. jún. 26. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!