Szoftvermérnök?

Figyelt kérdés

A szoftvermérnökségröl mondana nekem valaki pár szót?Egy szoftvermérnök mivel foglalkozik?Kezdönek van-e esélye munkát találni?Megfizetik e?Van igény szoftvermérnökre a munkapiacon?


Pályát kellene választanom,és pár mérnöki szakma között gondolkodom,és erröl nem sokat találtam...



2013. jún. 24. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb szakma,de oda kell magadat tenned,sokat kell teperned,képezned magadat folyamatosan,nyelveket hozzá tudnod.

Tanulj már az elejétől hidd el,én sokat csúsztam a suliban most hozom be a lemaradást,te ne ess ebbe a hibába,elejétől tanulj,tedd magadat oda.Meg lesz a gyümölcse,nem kell majd az 1000-eseket számolgatnod,hogy na most akkor ezt tudom-e megvenni vagy azt.Meg spórolni mindenen,egy szoftvermérnöknek király élete van.

Pluszban a karrierlehetőség is nagyon magas,a legjobb ebben a szakmában,én élvezem,és örülök,hogy ezt csinálom/tanulom.

2013. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!