Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap reggel érettségizek....

Holnap reggel érettségizek. Ttolsó percig halasztgattam a tanulást, annyi időm van hogy átolvassam. Sikerülni fog szerintetek? Nagyon izgulok

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 15:46
 1/5 anonim válasza:
52%
Nem. Főleg, ha négy- vagy öt tantárgyból kell egyszerre menned.
2013. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
12%-ot kell elérni hogy ne bukj, ahhoz nem kell sok, ott a forrás, a szöveg, az atlasz, plusz ha nem csak melegedni jártál a suliba, egy átolvasással összejöhet.
2013. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha ez megnyugtat, holnap érettségizek én is, és van még 30 tétel, amit meg kell tanulnom. Nem lehetetlen! :)


Én is lazára vettem a tétel tanulást, mert nem izgat se a magyar, se a töri, az írásbelik nagyon jók lettek, szóval max rontok egy kicsit, de még mindig jó százalékom lesz :D


Egyébként ha egyszer elolvasod, akkor a források alapján mennie kell, legalább kettes szinten :)

2013. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2 napot szántam 40 tételre (na jó 20, de az A és B részes - földrajz) , bár inkább másfél nap mint 1, és hidd el nem egész álló nap az volt előttem. Nem szó szerint tanultam meg, inkább a "saját kis nyelvemen", és megdicsért ma a tanár, hogy milyen ügyesen elmondtam mindent! :) Gondolom akkor nem kaphattam rosz pontszámot... bár a szerencsén is múlik, én olyan tételt húztam amit józan paraszti ésszel el lehet mondani, legalábbis az egyik része (a közlekedést volt az egyik)
2013. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*rossz :D (az előző)
2013. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!