Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortol lehet foldrajz...

Mikortol lehet foldrajz erettsegit csinalni?

Figyelt kérdés
most vagyok 10es de hivatalosan csak 9es mert nulladik evre jartam. Jovo ev befejezzuk a foldrajz tanulast. Nekem eleg jol megy es gondoltam nyaron rakeszulok az erettsegire es ev elejen jelentkezek az elorehozott erettsegire mert utanna befogjak szuntetni. Es akkor egesz evben vagyok az oran meg minden es evvegen erettsegizek. Lehetseges lenne ez?

2013. jún. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Augusztus végén osztályozó vizsgát kell tenned az összes hátralevő év anyagából, és jelentkezni szept. 5-éig az érettségire.
2013. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoval most agusztusban kene mindenbol vizsgaznom h jovore erettsegizhessek?
2013. jún. 24. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint jövő tanévben, igen, azaz október-novemberben. Utána már csak a rendes érettségire mehetsz, hiszen ahogy írtad is, be fogják szüntetni (bocs, 3 szó) az előrehozottat, most mehetsz utoljára.
2013. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem igazán értem, miről beszélsz... jövőre még tanuljátok a földrajzot. év elején akarsz jelentkezni az előrehozott érettségire? csak mert ha szeptemberben jelentkezel, akkor az őszi időszakra jelentkezel, nem a tavaszira... ahhoz viszont, hogy most ősszel lerakd, osztályozóznod kell belőle (szintén ősszel, az érettségi előtt valamikor, tanároktól is függ a pontos ideje) az az évi anyagból. ha ez sikerül, és az érettségi is megvan, akkor nem kell bejárnod már egyáltalán egész évben.
2013. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!