Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt szeretném megtudakolni h...

Azt szeretném megtudakolni h lehet-e előrehozott érettségit csinálni? Mert úgy tudom h csak idegen nyelvből lehet.

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármiből lehet. Főtárgyakból nem ajánlott, mert 12. végéig tanulod. Földrajz, kémia, biológia, fizika, ének, rajz, informatika, idegen nyelv... akármiből lehet. Mondjuk, hogy mi értelme, azt a mai napig nem tudom...
2012. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző válaszadó említette, bármiből lehet. Igazából van értelme szerintem, mert ha egy tárgyat 12-ben már nem tanulsz, pl. földrajz, akkor a rendes érettségiig úgyis csak felejtesz belőle, meg könnyebb is lesz úgy, hogy egy tárggyal kevesebből kell a végén vizsgázni.
2012. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az értelmes hogy így el van osztva. 10. ben megcsinálod az 1iket akkor 12. ben már csak 4 re kell tanulni és nem 5re. Azért ez is sok segítség..
2012. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!