Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz 23 évesen felsőfokú...

Gáz 23 évesen felsőfokú szakképzésre jelentkezni/menni főiskolára és csak jövőre elkezdeni az alapképzést?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez hülye kérdés de nem fognak kinézni a korom miatt mert nappalin szeretném mindkettőt? Vagy vannak sokkal idősebbek is?
2013. jún. 24. 21:03
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem gáz, nehogy már ilyen dolog hátráltasson.
2013. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak idősebbek is, sőt 30 felett is....
2013. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm egy kicsit megnyugodtam! Mert nagyon szeretnék még tanulni és csak most jöttem rá igazán hogy mit szeretnék csinálni! Most szntemelőztem de nem lett olyan jó mint szerettem volna úgyhogy az alapképzés amit szeretnék még nem jön össze! De októberben megint megpróbálom az érettségit csak most inkább a középszintűmön próbálok javítani + egy nyelvvizsga! Mondjuk a felsőfokú szakképzés sem biztos hogy összejön mert pótfelvételin ott magas ponthatárok szoktak lenni!
2013. jún. 24. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk még 40 fölött is vannak. egyáltalán nem ciki
2013. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :) De nappalin?
2013. jún. 25. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!