Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok, idén érettségi...

21 éves vagyok, idén érettségiztem előtte szakmát végeztem. Szeptembertől nappalin folytatom tanulmányaimat technikumon. Ilyen esetben semmiféle támogatást nem kapok az államtól?

Figyelt kérdés
támogatás

2013. jún. 25. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem amiket kaptál most is kapod, mivel nappalin tanulsz (családi pótlék, stb. amiket kapsz
2013. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eddig kaptam gyermekvédelmi támogatást is. viszont 21 éves koromig. valaki tudna erről valamit? vagy rosszul tudom?
2013. jún. 25. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:

TB-t, diákigazolványt biztosan kapsz.


A közvetlen pénzjuttatások szabályozását nem ismerem.

2013. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket kapok. viszont eddig ahol voltam iskolában, ingyen jutottam tankönyvhöz mert rászoruló vagyok. Édesapám 100%-ra le van százalékolva, édesanyám 67%-ra.
2013. jún. 25. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ha jók az infóim akkor már nem kapsz semmit. De érdeklődd meg a MÁK-nál illetve a sulidban is.
2013. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Húú az érvágás lenne! Értem köszönöm! :) Megérdeklődöm!
2013. jún. 25. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
családi már biztos nem fog járni, az a 20. életévedet betöltött tanévben jár utoljára. ez fölött már nem szokott járni az ingyenes tankönyv sem
2013. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!