Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 2001-ben érettségiztem,...

Ha 2001-ben érettségiztem, akkor a felvételinél már nem nézhetik a középiskolai tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egyetemre, de a középiskolai tanulmányaimat szerettem volna, ha beleszámolják, de így akkor csak az érettségi pontjaimat nézhetik? Úgy számolhatnak, hogy csak két érettségi tantárgyat duplázzanak?
2010. máj. 31. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne nézhetnék? Szerintem ugyanúgy nézhetik. Vagy nincs mindenből érettségid?
2010. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mindenből van, csak ma nekem azt mondta egyik ismerősöm, hogyha több,mint 5 évvel ezelőtt érettségiztem, akkor nem vihetem a középiskolai eredményeimet. Ja, és tanár mondta,de én semmi ilyet nem találtam neten.
2010. máj. 31. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem viheted. De azért nem árt tájékozódni:)

OKM-et hívd fel, ott tuti biztos infót mondanak:)

2010. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha jól tudom, a főiskolák egyetemek azzal számolnak, amivel több pontod jön ki.
2010. jún. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 95-ben érettségiztem,és tavaly felvételiztem. a kedvezőbb pontszámot veszik figyelembe a kettő közül.
2010. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez tuti? Neked nem duplázással nézték?:)
2010. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindkettőt nézték,végül a középiskolai jegyeimet vették alapul.
2010. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt a választ kaptam ma a felvi.hu-tól:


"A középiskolai eredményeket 5 év után is figyelembe vesszük."


Köszönöm azért mindenkinek a válaszokat.

2010. jún. 1. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!