Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Regisztráltam a munkanélküli...

Regisztráltam a munkanélküli központban, nem állást keresek, hanem a támogatott képzések érdekelnek. Kell-e állást keresnem és igazolnom az Álláskeresők kiskönyvében azt, hogy milyen munkákat pályáztam meg?

Figyelt kérdés

Álláskeresési járadékra nem vagyok jogosult. 20 éves vagyok és egy gimnáziumi érettségim van eddig.

3 hónap múlva kell megint megjelennem személyesen, de senki nem tájékoztatott, hogy mit vigyek magammal és ez idő alatt hány állást kellene megpályáznom és igazolnom.



2013. jún. 25. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Időnként belenéznek a könyvbe, hogy mennyit kerestél, de inkább szóban kérdezik. Tulajdonképpen igazolnod nem kell, de köteles vagy állást keresni. Olyan meg nincs, hogy regisztrálva vagy, de nem állást keresel. Akkor nem lehetsz regisztrált ÁLLÁSKERESŐ. Szóval igen, kell állást keresned, sőt, ha közvetítőlapot kapsz, ki kell menned a munkáltatóhoz, és ha munkát ajánlanak, el kell fogadnod.
2013. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor miért van az, hogy arról senki sem tájékoztatott, hogy az álláskeresés folyamán folyamatosan töltenem kell a kiskönyvben található táblázatot?
2013. júl. 5. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben gyorsan otthagynám őket.Csak átba55zák az embert,de képzés az nem lesz.
2013. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A regisztrációkor kaptál egy írásbeli tájékoztatót, amit alá is írtál, hogy átvetted.
2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen kaptam tájékoztatót, de abban nincs egy szó sem arról, hogy dokumentálnom kellene az állásokat amikre jelentkeztem.

Illetve nincs leírva az sem, hogy mennyi idő alatt hány állást kell megpályáznom...

Abban csak azt részletezik, hogy kötelességem állást keresnem.

2013. júl. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!