Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csak 27 kreditet gyűjtök...

Ha csak 27 kreditet gyűjtök össze az első év végére a önköltséges szakon, akkor kirúghatnak érte?

Figyelt kérdés
Fizetős szakra járok az egyetemen és úgy tudom,hogy az első év végére össze kell gyűjtenem 30kreditet.De ha csak 27kreditet sikerült megszereznem akkor,lesz ennek valami következménye?A támogatottakat ilyenkor átrakják fizetősre,de a fizetősökkel nem tudom ilyenkor mit tehetnek meg?Kirúghatnak?Vagy méltányossági kérelmet kell ilyenkor írni?Kérem aki tud segíteni valami információval,az írjon nekem.Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 25. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megszüntetik a jogviszonyod. De ez egyetemenként változó, meg kell nézni a tanulmányi szabályzatot, a honlapon is fenn szokott lenni.
2013. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!